23 ápr. 2024 Álláshirdetés: ipari villanyszerelésben jártas munkavállalót keresünk

Szegedi építőipari cégünk hosszú távra ipari villanyszerelésben jártas munkavállalót keres.

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Tolerancia, alkalmazkodó készség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság

Feladatok:

  • Ipari villanyszerelés, automatizálás
  • Épületvillamossági szerelési feladatok
  • Karbantartási feladatok
  • Egyedi gépek gyártásában való részvétel, gépvezérlés, elektronika szerelése
  • Gépek telepítése, elektronikai szerelése

Előny:

  • Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Versenyképes munkabér
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, képzések
  • Munkaruha térítésmentesen biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Szeged

Munkaidő:

8 óra

Az állás betölthető: 2024.05.01.-től

Első Beton Ipari, kereskedelmi és szolgáltató Kft.
  • 6728 Szeged Vásár utca 1-3.
  • (62) 549-510
  • (62) 549-511
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now