Aktuális állásajánlatok

23 ápr. 2024 Álláshirdetés: ipari villanyszerelésben jártas munkavállalót keresünk
Szegedi építőipari cégünk hosszú távra ipari villanyszerelésben jártas munkavállalót keres. Elvárások:
  • Villanyszerelő végzettség
  • Tolerancia, alkalmazkodó készség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
Feladatok:
  • Ipari villanyszerelés, automatizálás
  • Épületvillamossági szerelési feladatok
  • Karbantartási feladatok
  • Egyedi gépek gyártásában való részvétel, gépvezérlés, elektronika szerelése
  • Gépek telepítése, elektronikai szerelése
Előny:
  • Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Egyműszakos munkarend
  • Versenyképes munkabér
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, képzések
  • Munkaruha térítésmentesen biztosított
Állás, munka területe(i):
    Teljes bejegyzés

    27 Sze. 2023 Vasszerelő kollégát keresünk! Jelentkezz!
    Az Első Beton Kft. szegedi telephelyére vasszerelő kollégákat keres. Szegedi építőipari cég állást hirdet vasszerelő munkakörben szegedi telephelyén, azonnali kezdéssel.

    Első Beton Ipari, kereskedelmi és szolgáltató Kft.
    • 6728 Szeged Vásár utca 1-3.
    • (62) 549-510
    • (62) 549-511
    Your browser is out-of-date!

    Update your browser to view this website correctly.Update my browser now