28 szept. 2017 ÁLLÁSLEHETŐSÉG: BETONÜZEM DISZPÉCSER
elso beton allashirdetes freklam 2017

Álláslehetőség az Első Beton Kft-nél

Betöltendő pozíció: BETONÜZEM DISZPÉCSER

Az Első Beton Kft. transzportbeton üzememébe diszpécser munkatársat keres.

Feladatok:

  • betonüzem működésének biztosítása a mindennapi rendelések, igények felvételével és elosztásával
  • logisztikai feladatok koordinálása
  • telefonon érkező érdeklődések, igények kezelése, megválaszolása
  • a fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • minőségellenőrzési, laborálási igények továbbítása az üzemvezető felé
  • termelési adatok és a nyersanyag készletek figyelése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • MS Office programokat felhasználói szintű ismerete
  • problémamegoldó képesség
  • szervezőképesség
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

job@elsobeton.hu

Első Beton Ipari, kereskedelmi és szolgáltató Kft.
  • 6728 Szeged Dorozsmai út 5-7.
  • (62) 549-510
  • (62) 549-511
Az oldal látogatottsága (2016.06.07-től): 54.455 látogató | Utolsó módosítás: 2017.11.15.
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now